Lighthunter dome camera, 4 MP, ingebouwde connectoren

SKU: IPC354SB-ADNF28K-I0

Omschrijving

Lighthunter dome camera, 4 MP, ingebouwde connectoren

 

Installatiegemak, dat is waar het om draait bij de IPC354SB-ADNF28K-I0. Dit model is namelijk voorzien van een ingebouwde connector waarop direct een netwerkkabel met RJ45 stekker kan worden gekoppeld.

 

Naast het installatiegemak, is het product ook uitgerust met enkele krachtige eigenschappen. Het model is voorzien van een 4MP beeldresolutie, ondersteund door LightHunter technologie. Door deze technologie kan de camera in moeilijke lichtomstandigheden (min. 0.003 Lux) nog een kleurenbeeld genereren, hierdoor zijn meer details waarneembaar. Indien het te donker is, zal de camera automatisch overschakelen naar een zwart-wit weergave en zorgen de ingebouwde IR LED's voor een nachtzicht tot circa 30 meter.

 

De binnenzijde van de camera is voorzien van 3D-beugel mechanisme, waardoor de camera in iedere gewenste positie kan worden afgesteld. De camera zelf is voorzien van 2.8mm breedhoek lens, waarmee een zicht van circa 101 graden mogelijk is. Dit model is ook voorzien van een ingebouwde microfoon, hiermee kunnen audio opnamens gemaakt worden (standaard uitgeschakeld). Middels een uitgang op de camera, kan ook een speaker worden aangesloten voor 2-weg communicatie. 

 

Aan de binnenzijde van de behuizing is ook een Micro-SD kaartlezer ingebouwd. Deze ondersteund SDHC Micro-SD kaarten tot maximaal 256Gb. Hierdoor is het mogelijk om de camera lokaal te gebruiken als standalone product. Daarnaast is het mogelijk om de camera te koppelen op een NVR en daarmee de Micro-SD kaartlezer te gebruiken als back-up (ANR). 

 

Datasheet (Engels)

Snelgids (Engels)

Handleiding (Engels)

 


Specificaties

Algemeen

Resolutie 4 MP
Type sensor 1/2.7" progressieve scan CMOS
Lens mm 2.8mm
Kijkhoek 101.1°
Soort lens Vaste lens
LUX 0.003
Nachtzicht 30 meter
Starlight Ja
WDR Ja
WDR waarde 120 dB

Video

Beeld compressie 1234
Camera instellingen 12345689101314151617
Frames per seconde 25 fps

Gebeurtenissen / intelligentie

VCA functies Ja
Alarm meldingen 123
Welke VCA functies 235678910
LPR Nee
Artificial Intelligence Ja

Netwerk

Netwerk protocol IPv4, IGMP, ICMP, ARP, TCP, UDP, DHCP, RTP, RTSP, RTCP, DNS, DDNS, NTP, FTP, UPnP, HTTP, HTTPS, SMTP, SSL, QoS
ONVIF protocol Ja

Interface

Microfoon Ingebouwd
Micro SD kaart Ja
Maximale geheugen 256 GB

Algemeen

Camera Kleur Wit
Merk Uniview
Voeding 12 volt DC - PoE
PoE Ja
Afmetingen Φ109 x 62 mm (Ø4,3” x 2,4”)
Gewicht 220 g
Vandaalbestendig Nee
Weerbestendig Nee