Prime - 8MP mini dome met 2.8mm lens
Omschrijving
Vandaalbestendige LightHunter mini dome, 8MP, 2.8mm lens
Deze compacte UNIVIEW IPC318SB-ADF28K-IO is bij uitstek geschikt om kleine ruimtes te bewaken. Door zijn compacte vorm zal hij nauwelijks opvallen! De behuizing is geschikt voor zowel binnen als buiten obeservatie door een IP67 certificering. Ook in omgevingen met een verhoogd risico op vandalisme, is deze camera met een IK10 gecertificeerde behuizing toe te passen.
De camera is voorzien van een vaste lens (2.8mm) en bied een kijkhoek van 101.1 graden. De camera is uitgerust met LightHunter technologie waarmee het zelfs in omstandigheden met weinig licht beelden in kleur te generen. Indien het te donker is voor de camera, dan is deze nog voorzien van SMART IR voor het bieden van een zwart/wit nachtbeeld tot circa 30 meter.
Downloads:
Specificaties
Algemeen
| Productserie | Prime-I | |
| Resolutie | 8 MP | |
| Type sensor | 1/3" progressieve scan CMOS | |
| Lens mm | 2.8mm | |
| Kijkhoek | 101.1° | |
| Soort lens | Vaste lens | |
| LUX | 0.002 | |
| Nachtzicht | 30 meter | |
| Starlight | Ja | |
| WDR | Ja | |
| Alarm ingang | Nee | |
| WDR waarde | 120 dB |
Video
| Beeld compressie | 1234 | |
| Camera instellingen | 1234567891314151617 | |
| Frames per seconde | 25 fps |
Gebeurtenissen / intelligentie
| VCA functies | Ja | |
| Welke VCA functies | 12589 | |
| LPR | Nee |
Netwerk
| Netwerk protocol | IPv4, IPv6, IGMP, ICMP, ARP, TCP, UDP, DHCP, PPPoE, RTP, RTSP, RTCP, DNS, DDNS, NTP, FTP, UPnP, HTTP, HTTPS, SMTP, 802.1x, SNMP, QoS, RTMP, SSH, SSL/TLS | |
| ONVIF protocol | Ja |
Interface
| Microfoon | Ingebouwd | |
| Micro SD kaart | Ja | |
| Maximale geheugen | 512 GB |
Algemeen
| Camera Kleur | Wit | |
| Merk | Uniview | |
| Voeding | 12 volt DC - PoE | |
| PoE | Ja | |
| Afmetingen | Ø110 x 61mm | |
| Gewicht | 370 g | |
| Vandaalbestendig | Ja | |
| Certificering vandaalbestendigheid | IK10 | |
| Weerbestendig | Ja | |
| IP certificering | IP67 |