Protege WX controller voor 1 deur, 2 lezers (in/uit)
Omschrijving
Protege WX controller voor 1 deur, 2 lezers (in/uit)
Deze controller (PRT-WX-DIN-1D) vormt een solide en betrouwbare basis voor een toegangscontrole. Deze controller is voorzien van een netwerkaansluiting en kan middels PoE gevoed worden. Optioneel kan de voeding ook redundant worden uitgevoerd door middel van een losse ICT voeding te plaatsen.
Op deze controller kunnen maximaal 2 lezers op basis van RS485 en eventueel OSDP protocol worden aangesloten. Deze lezers kunnen enkel worden ingesteld als een in en uit lezer om zo te registreren wie een ruimte heeft betreden of verlaten. De controller is voorzien van een NO/NC uitgang om een slot of magneet aan te sturen. Tevens zijn 2 ingangen voorzien op de controller die voor meerdere doeleinden vrij te programmeren is. Zo is het bijvoorbeeld mogelijk om een contact te integreren om in geval van een brandalarm een deur te ontgrendelen, ook eventueel alle deuren indien meerdere deuren gekoppeld zijn middels uitbreidingsmodules.
Installatiegemak
De PRT-WX-DIN-1D kan, net als alle andere modules van ICT, worden geplaatst op een DIN rail. Aan de bovenzijde van deze controller kan direct de status van de module worden afgelezen zoals accu, lezer, netwerk en zone status. Zonder de tussenkomst van software of een bedieninterface kan de status worden bekeken in real-time. De connectoren van de module kunnen worden uitgenomen zodat bekabeling eenvoudig kan worden aangesloten.
Modulaire opbouw
De Protege WX controllers zijn modulair uit te breiden en daarmee geschikt voor iedere situatie. Naar mate een bedrijf groeit of de wens om meer gebieden af te sluiten voor personen binnen een gebouw, kan het systeem uitgebreid worden. De WX serie kan worden voorzien van extra modules om tot een maximaal van 128 deuren, 50.000 gebeurtenissen, 10.000 gebruikers en 512 in- en uitgangen uit te breiden. Indien er meerdere locaties zijn, kan de ICT cloud of de GX server oplossing een uitkomst zijn.
Downloads: